У Харківській області починається боротьба з незаконним продажем ялинок

На Харківщині нагадали, що за незаконний зруб дерев передбачений штраф

У Харківській області розробили комплексний план заходів з охорони хвойних насаджень Харківської області від незаконного зрубу в передноворічний період 2021 року. Про це повідомили у Державній екологічній інспекції.

Відзначається, що будуть проходити заходи щодо виявлення незаконного зрубу і вивезення новорічних ялинок, а також контроль за дотриманням правил торгівлі, законності продажу і придбання новорічних ялинок у місті й області.

Інспектори нагадали, що законно зрубане дерево повинно мати відповідні документи й товарне клеймо. Незаконний зруб і пошкодження дерев або чагарників передбачають штраф для громадян від 510 до 1020 грн, для посадових осіб - від 2550 до 5100 грн. Порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об'єктів рослинного світу тягне за собою штраф від 510 до 1700 грн.

Раніше "Коментарі" розповіли про великих "Чорних лісорубів", яких спіймали ще влітку. Поліціянти вилучили вантажні автомобілі зі стволами сосни кількістю близько 100 кубічних метрів.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися