У Харкові проходить чергова акція протесту проти роботи Коксохіму

Активісти знову протестують проти роботи коксового заводу

У Харкові, 9 січня, біля будівлі Коксохіму проходить чергова акція протесту проти роботи заводу. Про це повідомили очевидці в соцмережах.

Жителі довколишніх будинків та активісти вимагають зупинити шкідливі викиди підприємства. Наявність небезпечних викидів у відходах підприємства - оксиду вуглецю та азоту, діоксиду сірки, підтвердили результати лабораторних досліджень.

Нагадаємо, Харківський окружний адміністративний суд оголосив рішення у справі про забруднювальні викиди з "Коксохіму". Відповідач в особі "Коксохіму" запевняв, що позов є необґрунтованим та ґрунтується на помилкових висновках. За його словами, виміри не показували перевищення допустимої норми викидів. Відповідач також погрожував вибухом місткостей смоли та газопроводів в разі зупинки роботи. У прокуратурі Харківської області відзначили, що технологічний процес може бути повністю або тимчасово припинений. Коксовий завод, 6 січня оскаржив рішення суду про тимчасову заборону на роботу.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися