У центрі Харкова пройшов мітинг проти забруднення повітря (ФОТО)

У Харкові мітингують від руху «Антікоксохім» зібралися на Сумській

У Харкові, 27 січня, перед будівлею обласної держадміністрації зібралися мітингувальники від руху "Антікоксохім". Про це повідомили в медіагрупі "Об'єктив".

Люди вийшли на акцію протесту з вимогою поліпшити екологічну ситуацію в Харківській області та самому Харкові. Для цього активісти вимагають закрити шкідливі виробництва.

Мітингувальники тримають у руках плакати з написами: "Ми проти видобутку газу поруч з нашими будинками", "Ціна газу: Або ціна життя", "Ми повинні зупинити можливу екологічну катастрофу" та інші.

Нагадаємо, Харківський коксовий завод, 6 січня, оскаржив рішення суду, який на час заборонив роботу підприємства. Чи можна працювати "коксохіму" вирішить другий апеляційний адміністративний суд Харкова. Підприємству тимчасово заборонили проводити кокс і кам'яновугільну смолу на прийняття рішення суду коксохіму дали місяць, щоб його оскаржити, чим вони та скористалися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися