На Харківщині держпідприємство збагачувалося на лісі: Екологи звернулися в поліцію (ФОТО)

Державна екологічна інспекція пред'явила претензію лісовому господарству

У Харківській області в кінці лютого екологічна інспекція перевірила Державне підприємство "Жовтневе лісове господарство" на дотримання законодавства. Про це екологи повідомили на своєму офіційному сайті.

Відзначається, що перевірка встановила ряд порушень. Зокрема підприємство незаконно рубило дерева без отримання підприємством спеціального дозволу на використання лісових ресурсів. Це є порушенням ст. 19 Лісового кодексу України, в результаті чого Інспекція відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року № 665 "Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу" порахувала збитки та пред'явила претензію на 1 мільйон 127 тисяч 755 гривень.

"З огляду на викладене, матеріали перевірки направлені до правоохоронних органів для відкриття кримінального провадження", - написали екологи.

Раніше екологи Харківської області розповіли про лісове господарство, яке порушує закон, але не визнають свою провину, а саме звинувачує інспекторів.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися