Екскомандира харківського «Беркута» тепер шукають по всій країні

Колишнього командира харківського "Беркута" Віктора Шаповалова оголосили у розшук. Він не з'явився на засідання суду

Колишнього командира харківського "Беркута" Віктора Шаповалова оголосили у розшук. Він не з'явився на засідання суду. Це і стало підставою для того, щоб тепер на нього орієнтування з'явилося по всій Україні. Як інформує видання "Коментарі", про це йдеться в Facebook "Адвокатської консультативної групи".

Офіційно в розшук Віктора Шаповалова оголосили після того, як суддя Подільського районного суду Києва Людмила Казміренко ще 16 серпня зачитала своє рішення. Про дату наступного засідання поки що-небудь сказати складно, прогнози не робить ніхто.

Віктору Шаповалову інкримінують перевищення службових повноважень взимку 2014-го на Майдані, коли силовиками за наказом Банкової застосовувалася сила проти мирного населення, яке вийшло з протестами в центр Києва. У цьому місяці суд вирішив затримати Шаповалова після того, як він проігнорував чергове засідання суду.

Віктор Шаповалов, як і багато інших ув'язнених зумів опинитися на волі за "законом Савченко". Тоді він вийшов із СІЗО. А у 2020 році Харківський окружний адміністративний суд прийняв резонансне рішення, відновивши силовика на посаді. Правда в МВС швидко відреагували на це рішення суду, відповівши, що Віктор Шаповалов ні при яких обставинах не буде служити в Національній поліції, куди вхід йому раз і назавжди закритий.

Читайте також на порталі "Коментарі" - харківський екскомандир "Беркута" відновився в підрозділі, якого вже не існує. Служити тепер силовику ніде, тому як ще до його відновлення на посаді підрозділ було розформовано.



Гість.

19 серпня 2021, 21:40

Після таких судів народ має право на суд Лінча всій беркутовській сволоті.

украинка

19 серпня 2021, 16:02

Не сбежал, а дали сбежать. Т.е., заплатил.

Дед Миха

19 серпня 2021, 15:29

валерий, "Европа и США махнули на нас рукой-безнадега". А что можно было ожидать чего-то другого? Так было запланировано: растревожить улей, а от пчел спасайтесь кто как может!

Дед Миха

19 серпня 2021, 15:19

Это он применял силу против "мирного протестующего населения"??? Да.а.а формулировка!?

Саня

19 серпня 2021, 15:00

Мирные протестующие на майдауне? Уроды с коктейлями Молотова, с цепями. Это мирные протестующие?? Надо было ещё тогда перестрелять всю эту скачущую мразь

Татьяна

19 серпня 2021, 14:29

Интересно, а как бы реагировали другие, если бы в них бросали коктейли Молотова, И вообще, он военнообязанный, он выполнял приказ, Не случись этого переворота в 2014 году, и он не выполнил бы приказ, то его бы все- равно судили бы, Какой выход?

валерий

19 серпня 2021, 13:50

Он пешка. Все эти шуфричи и добкины должны отвечать. Судей этих на каторгу в Чернобыль. А эту тупую Савченко использовала эта зараза с косой- это она этот закон подсунулаПри Зели сплошная анархия- грабят старые и новые, а на словах за народ. Никого за все время не осудили. Уже Европа и США махнули на нас рукой- безнадега.

Константин

19 серпня 2021, 12:03

Да уж... С этим законом Савченко полная задница! Ждем-с когда его отменят "народные деби..., извините, депутаты."

киевлянка

19 серпня 2021, 11:13

Николай, а ви из антимайданутих?

киевлянка

19 серпня 2021, 11:12

Иван, расстреливать людей?

Гость

19 серпня 2021, 11:06

Мирные протестующие???что то не помню я в 2014 г.мирных протестующих.с "Молотовым" помню,снайперов то же помню ,а вот мирных не видел.

Олег

19 серпня 2021, 10:11

Работники милиции добросовестно выполняющие свои обязанности, всегда оказываются виноваты.

Николай

19 серпня 2021, 10:03

А эта судья из майданутых?

Виктор

19 серпня 2021, 08:18

Молодец

Иван

19 серпня 2021, 06:27

А ведь он всего навсего выполнял приказ.

людмила

18 серпня 2021, 16:52

поменьше отпускайте всех под домашний арест скоро все сбегут за наворованние деньги

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися