У Харківській області вчителям роздадуть ноутбуки

У Лозовій вчителям подарують ноутбуки

У Лозовій вчителям роздадуть ноутбуки для більш продуктивного навчання дітей до кінця 2021 року. Громада виділила на це понад мільйон гривень для співфінансування. Про це розповіли в пресслужбі місцевої міськради.

При цьому начальниця управління освіти міськради Вікторія Урванцева зазначила, що навіть разом з державними коштами цих грошей вистачить лише на 50% вчителів.

В першу чергу ноутбуки будуть давати школам з великою кількістю учнів. При цьому кожному педагогу планують дати персональний комп'ютер до 2024 року.

Контекст:

У Харківській області за 2020 рік сім'ї в середньому витрачали на харчування 40,0% від свого щомісячного заробітку, а це 3434 грн. При цьому енергетична цінність середньодобового раціону середньостатистичного жителя області склала 2518 ккал.

У Харківській області середньомісячні доходи однієї сім'ї в 2020 році склали 11 110 гривень. При цьому в середньому сім'ї витрачають за місяць 9069 гривень.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у 2020 році в області було 1102,4 тис. Домогосподарств. Станом на 1 січня 2021 року чисельність постійного населення області становила 2618,2 тис. Осіб, або 6,3% від загальної чисельності населення в Україні.

Харків зайняв 36 місце з 45 міст України в рейтингу "Індекс конкурентоспроможності міст України (ІКМ) 2021". Відповідні дані опублікував Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися