В Харкові «ув’язнені» намагалися втекти із зали суду (Фото)

Харківські правоохоронці провели тактичні навчання

В Харкові пройшли тактичні навчання правоохоронців. Відпрацьовували спільні дії під час виникнення різних нештатних ситуацій під час судових засідань, охорони та конвоювання ув’язнених до суду. Про це  "Коментарі. Харків" дізналися у Відділі комунікації поліції Харківської області.

picture

В навчаннях взяли участь близько 100 співробітників батальйону конвойної служби, полку поліції особливого призначення, груп комунікації, територіального управління служби судової охорони в Харківській області та Національної гвардії України.

picture

Тактику взаємодії між службами відпрацьовували на базі Харківського Апеляційного суду. 

Під час навчань змоделювали ситуації порушення громадського порядку в залі судового засідання, напад на учасників судового процесу, спробу втечі спецконтингенту та передачі заборонених предметів ув’язненим.

picture

Раніше "Коментарі. Харків" писали, що в Харків з інспекційною перевіркою несподівано приїхав міністр юстиції України Денис Малюська. Міністр відвідав СІЗО та Олексіївську виправну колонію №25. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися