Куди звертатися жителям Харківщини, щоб отримати гуманітарну допомогу (ТЕЛЕФОНИ)

Жителі Харківщини можуть дізнатися інформацію про підтримку ВПО, надання гуманітарної допомоги

У громадах Харківщини запрацювали “гарячі лінії” гуманітарних штабів. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської обласної військової адміністрації. 

Жителі області можуть звертатися на "гарячі лінії" місцевих органів влади, щоб отримати інформацію щодо підтримки ВПО, сімей з дітьми, осіб з інвалідністю, осіб похилого віку. Також на “гарячій лінії” можна дізнатися про надання гуманітарної допомоги тощо. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що жителям деокупованих територій Харківської області надають гуманітарну допомогу. На деокуповані території Харківської області передали великий гуманітарний вантаж. Конвої обласного гумштабу вирушали до Малоданилівської, Дергачівської, Чугуївської, Куп’янської, Височанської та Сахновщинської громад.

Чугуївщина отримала 12,5 тонни харчових продуктів та напоїв. Також у громаду передали майже 2000 комплексних продовольчих наборів. Жителям Дергачівського району направили 2400 проднаборів та м’ясо. Жителі Куп’янського району отримають понад 1500 повноцінних проднаборів. В Ізюмську та Балаклійську громади направили по 20 тонн харчових продуктів.

Майже 8,5 тонни харчових продуктів направили до Малоданилівської громади. 1200 комплексних наборів харчових продуктів отримали жителі Сахновщини. А у Височанську селищну раду передали понад 500 наборів харчових продуктів. Медичні установи регіону отримали 23 тонни продуктів.

За останній тиждень до деокупованих населених пунктів області направили 84 тонни продуктів та 7600 харчових наборів.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Джерело: https://t.me/kharkivoda
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися