У Харківській області почали приймати заяви на оздоровлення дітей: подробиці

Черговість надання путівок буде відбуватися згідно з чинним законодавством

У Мереф’янській міській раді розпочали прийом заяв на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій шкільного віку (7 - 18 років), зазначених у Законі України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Мереф'янської громади. 

У міській раді зазначили, що черговість надання путівок буде відбуватися згідно з чинним законодавством. До заяви потрібно додати наступні документи: 

1. Паспорт одного з батьків чи законних представників дитини (копія)

2. Свідоцтво про народження дитини (копія)

3. Документ, що підтверджує пільгу (копія)

4. Довідка з навчального закладу про те, що дитина не оздоровлювалася у поточному році бюджетним коштом.

5. Реєстраційний номер облікової картки платника податків дитини (копія).

“Заяву з комплектом документів потрібно подати до Відділу соціального захисту населення Мереф’янської міської ради. Спеціалісти відділу проводять прийом у приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Мерефа, вул. Культури, 2-б”, - зазначили у міській раді.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що Кабмін затвердив механізм “гроші ходять за дитиною” при оплаті послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Родини зможуть самостійно обирати заклад оздоровлення та відпочинку та отримувати кошти для проведення розрахунку за надані послуги. Батьки (особи, що їх замінюють), в яких проживають такі діти, зможуть отримати картку зі спеціальним режимом використання, на яку будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів (14,165 тис. грн для дітей віком 6-18 років).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися