На Харківщині у середу та четвер видаватимуть продуктові набори та іншу допомогу

Допомогу можуть отримати деякі категорії громадян

У деяких громадах Харківської області триває забезпечення гуманітарною допомогою деяких категорій громадян, повідомляють "Коментарі. Харків". 

У Старому Салтові у середу, 19 липня, з 10:00 по вулиці Перемоги 34, буде видача гуманітарної допомоги від Червоного Хреста. Видаватимуть ковдри тим, хто раніше не отримував таку допомогу. 

“Для отримання гуманітарної допомоги при собі мати оригінали документів, що посвідчують особу”, - уточнили у Старосалтівській селищній раді. 

З 18 по 25 липня у Богодухові триває видача гуманітарної допомоги у вигляді дитячого харчування для дітей 0-3 років. Допомогу можна отримати щодня з 08:00 до 12:00, крім суботи та неділі у Богодухівському ліцеї №3. 

У четвер, 20 липня, у Дергачах відбуватиметься видача продуктових наборів особам зі статусом ВПО. Набори можна отримати у Дергачівському гуманітарному центрі з 10:00 до 14:00. 

Для отримання допомоги необхідно мати такі документи:

  • оригінал документа про посвідчення особи (паспорт / ID-картка / Є-документ в Дії);

  • оригінал довідки ВПО.

“Інформація стосується тільки тих осіб, які мають статус ВПО саме у м. Дергачі”, - уточнили у міській раді. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Дергачівській громаді громадська організація “Мартін-клуб” проводитиме реєстрацію домогосподарств, які постраждали внаслідок бойових дій. Мета реєстрація - отримання багатоцільової грошової допомоги від міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps.

“Прийом громадян здійснюватиметься у Дергачівському гуманітарному центрі з 19 по 21 липня, з 09:00 до 17:00”, - уточнили у міській раді. Жителям громади нагадали, що у разі повітряної тривоги реєстрація буде зупинена або продовжиться у бомбосховищі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися