Чому в жителів Харкова та області з'являються борги за газ при своєчасній оплаті

Як правильно оплатити послугу та проконтролювати зарахування коштів

Споживачам у Харкові та області розповіли, як перевірити онлайн зарахування платежу за розподіл газу.Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської філії “Газмережі”.

У філії нагадали, що з липня оплата за розподіл газу здійснюється споживачами на банківські реквізити Харківської філії “Газмережі”. Крім боргів, що виникли у минулі періоди перед АТ “Харківгаз”.

Споживачів попередили, що при неправильному зазначенні отримувача платежу, кошти не надходять на його особовий рахунок, а власник домоволодіння отримує рахунок з боргом за розподіл газу.

Перевірити правильність реквізитів та проконтролювали зарахування коштів можна наступним чином:

1. Зареєструвати особистий кабінет на сайті “Газмереж”.

2. На головній сторінці кабінету завантажити електронний рахунок за розподіл газу.

3. Оплатити кошти, скориставшись зручним способом, перевіривши правильність вводу реквізитів.

4. Через 3-5 днів, в розділі кабінету “Історія розрахунків” проконтролювати надходження оплати.

У Харківській філії нагадали про необхідність сплачувати послуги до 20 числа кожного місяця.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що жителям Харківської області потрібно передати показання лічильників з 1 по 5 вересня для коректного нарахування обсягів спожитого газу.

У Харківській філії раніше зазначали, що передавати показання лічильника потрібно навіть, якщо споживачі тимчасово не проживають у помешканні та не користуються газом. Щоб поінформувати компанію про обсяги споживання газу потрібно просто продублювати попередні цифри. “Якщо цього не зробити, Оператор ГРМ може нарахувати обсяг спожитого газу на основі “планового щомісячного об’єму споживання”, - пояснили у компанії.

Як правильно передавати показання лічильників газу, читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися