В один з медичних закладів Харківщини привезли продуктову допомогу: подробиці

Крім продуктів тривалого зберігання передали медичні препарати

До медичного закладу системи МВС привезли 2 тонн харчових продуктів та медикаментів. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію поліції Харківської області. Допомогу привезли поліцейські разом з волонтерами.

Гуманітарну допомогу для пацієнтів стаціонарного відділення госпіталю привезли помічник начальника ГУНП в Харківській області В'ячеслав Марков разом із волонтером благодійного фонду “УкрАзФронт” Олегом Шитиковим.

Установі  передали 2 тонни продуктів тривалого зберігання, необхідних для щоденного раціону, а також європейські знеболювальні медичні препарати післяопераційного застосування.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Харківській області надається систематична гуманітарна допомога жителям громад. 

З 4 по 8 вересня Обласний гуманітарний штаб відправив до Краснокутської, Дергачівської, Роганської, Липецької, Наталинської, Вільхівської, Старовірівської, Красноградської, Золочівської, Зачепилівської, Сахновщинської, Кегичівської, Біляївської громад харчові продукти. У громади доправили 4,3 тонни макаронів, одному з військових підрозділів та БФ "Ми тут поряд" надали 5,6 тонни вершкового масла. Також жителям Валківської, Роганської, Красноградської, Слобожанської, Біляївської, Балаклійської, Роганської, Слобожанської громад та ГО “Дія” передали 8478 продовольчих наборів, у Чкаловську, Балаклійську, Вовчанську громади передали 3 тонни харчових продуктів, а жителям Ізюмської направили 2,3 тонни засобів гігієни та одягу.

Детальніше про видачу гуманітарної допомоги читайте за посиланням.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися