На Харківщині виплачуватимуть грошову допомогу: хто отримає

У 2022 році з обласного бюджету профінансовано 7 млн грн на забезпечення деяких дітей

У Харківській області розробили першу в Україні Програму підтримки та розвитку сімейних форм виховання. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Начальник ХОВА Олег Синєгубов пояснив, що обласна Програма розрахована на 2023-2027 роки та передбачає допомогу родинам, підтримку від органів місцевого самоврядування та удосконалення роботи Служб у справах дітей.

Відповідно до програми передбачається надання допомоги родинам у вигляді одноразових матеріальних виплат: 

  • при утворенні прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, сім’ї патронатного вихователя; 

  • оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

  • забезпечення дітей гаджетами для навчання. 

Олег Синєгубов розповів, що у 2022 році з обласного бюджету профінансовано 7 млн грн на забезпечення 700 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім цього, для дітей, які стали сиротами внаслідок ворожої агресії, реалізують одноразові виплати у розмірі 30 тисяч гривень. “Також з обласного бюджету щомісяця планується виплачувати альтернативним родинам із дітьми з інвалідністю, які потребують паліативного догляду по 5 тис. грн”, – розповів Олег Синєгубов.

Крім цього, Служби у справах дітей постійно проводять аналіз потреб, які виникають у сім'ях, а також працюють над покращенням якості надання послуг та умов проживання, виховання й розвитку дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в цих родинах.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що в області 97% дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштовані до сімейних форм виховання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися