У Харківській області з 1 листопада будуть зміни у наданні адмінпослуг

Ряд адмінпослуг у громаді Харківської області будуть надавати виключно у ЦНАП

З 01 листопада 2023 року мешканці Балаклійської територіальної громади зможуть отримати деякі адміністративні послуги виключно у приміщенні ЦНАП. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Балаклійської МВА.

Зокрема, це послуги з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян та супутні послуги відділом з питань реєстрації місця проживання громадян та ведення реєстру громади апарату виконавчого комітету Балаклійської міської ради Харківської області.

ЦНАП знаходиться за адресою: м. Балаклія площа Ростовцева,1  та працює з 08.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, вихідні субота, неділя. Телефон: (05749) 2-10-44.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області оголосили примусову евакуацію сімей з дітьми у Куп'янській, Кіндрашівській та Курилівській громадах Куп'янського району, які перебувають під постійними ворожими обстрілами. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

Крім того, згідно рішення Ради оборони дітям буде заборонено в’їжджати у вказані громади. 

Важливо: діти можуть бути евакуйовані обов'язково щонайменше з одним із батьків або іншим опікуном.

З яких громад евакуюватимуть дітей, та яким чином це буде відбуватися – читайте за посиланням.

Відповіді на питання з евакуації: "Ви не будете жити в наметах чи спортзалі"

Мешканців області закликають виїжджати через загострення обстановки на фронті

У Куп’янській міській військовій адміністрації закликають евакуюватися місцевих мешканців, а також відповідають на найчастіші питання з евакуації. "У російських військових немає правил війни: вони пускають ракети по цивільних об'єктах та приватних секторах. Якщо сьогодні прилетіло до вашого сусіда, то завтра може догнати й вас", – зазначають в МВА.

Куди звертатися, де жити та що з собою брати – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися