У Харківській області у понеділок та вівторок видаватимуть вікна та продуктові набори

Допомогу можуть отримати жителі Балаклійської громади

У Балаклійській міській раді повідомили про проведення ремонту вікон за деякими адресами, повідомляють “Коментарі. Харків”. 

“27 та 28 листопада 2023 року представниками підрядної організації за адресами Арсенальна,27 та Арсенальна 28, будуть доставлені та рознесені вікна по квартирах. Просимо мешканців квартир, де буде проводитися заміна вікон, надати доступ до ваших квартир!”, - йдеться у повідомленні Балаклійської міської ради

Також 27 листопада з 11:00  у Балаклійському ліцею №5, вул. Перемоги, 100 відбудеться видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів за підтримки Благодійного фонду “Ангели спасіння”.

“З мікрорайону Лагері запрошуються особи з інвалідністю І, ІІ, ІІІ групи, особи з інвалідністю (діти), діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, багатодітні родини, малозабезпечені сімʼї, жителі 60+ та 75+”, - уточнили у міській раді.

Також мешканців попередили, щоб отримати допомогу, із собою мати відповідні документи, оригінальні документи паспорта та ідентифікаційного коду.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Борівській селищній раді повідомили, що з 23 листопада 2023 року приймаються документи для отримання грошової допомоги від УВКБ ООН для придбання паливної деревини на опалювальний період 2023-2024 рр.

Допомогу можуть отримати жителі смт Борова, с. Шийківка, с. Новоплатонівка, с. Бойні, оселі яких опалюються виключно твердим паливом.  На отримання такої грошової допомоги мають право власники домоволодінь, які опалюються виключно твердим паливом.

Детальніше про умови реєстрації на грошову допомогу, читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися