Скільки всього щеплень від коронавірусу зробили на Харківщині

На Харківщині медики продовжують вакцинувати населення

На Харківщині триває вакцинація. Всю статистику регіону опублікували у Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

За 20 січня в області вакцину одержали 7097 осіб. Від початку вакцинації в сумі зробили 2 131 033 щеплення: 1 110 000 - перша доза і 1 010 812 - друга. Також люди зробили 934 додаткових щеплення та 9287 ревакцинальних доз.

Контекст:

 У Харківській області на 21 січня коронавірус виявили у 971 мешканця. За добу від COVID-19 померло 11 людей. В області COVID-19 діагностували вже у 252 721 особи. У регіоні за весь період пандемії померло 6527 хворих. Одужало від коронавірусу 234 678 людей. Наразі під наглядом медиків перебуває 11 516 пацієнтів.

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, аби вже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.

 Лікар із Харкова Андрій Волянський вважає, що у 2022 році додана смертність має змінитися компенсацією (зменшенням кількості летальних наслідків у порівнянні з допандемічним періодом). Тобто, поточний рік буде не таким трагічним як минулий.

 Нагадаємо, відомі волонтери, музиканти та промисловці Харківської області знялися у відеороликах, які підготувало МОЗ спільно з Червоним Хрестом. Раніше з'явилося звернення від волонтерки Наталії ПоповоїДівчина заявила, що вона вакцинувалася, та закликала людей наслідувати її приклад.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися