Скільки щеплень від коронавірусу зробили у Харківській області

На Харківщині медики продовжують вакцинувати населення

У Харкові та регіоні медики продовжують вакцинувати населення. Усю відповідну статистику опублікували у Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

За даними лабцентру, за 18 лютого вакцину отримали 5737 осіб. Якщо рахувати статистику від початку вакцинації, загалом на Харківщині зробили вже 2 283 691 щеплення: 1 162 914 перша доза та 1 081 467 друга. Крім цього, медпрацівники зробили мешканцям 1858 додаткових щеплень і 37 452 бустерні дози.

Контекст:

⬤ На Харківщині на 19 лютого коронавірус виявили у 2096 жителів. За добу від COVID-19 померло 13 людей. В області COVID-19 діагностували вже 301 213 осіб. У регіоні за весь період пандемії померло 6802 хворих. Одужало від коронавірусу 253 823 особи. Зараз під наглядом медиків перебуває 40 588 пацієнтів.

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, щоб вже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.

 Лікар із Харкова Андрій Волянський вважає, що у 2022 році додана смертність має змінитися компенсацією (зменшенням кількості летальних наслідків у порівнянні з допандемічним періодом). Тобто, поточний рік буде не таким трагічним як минулий.

 Нагадаємо, відомі волонтери, музиканти та промисловці Харківської області знялися у відеороликах, які підготувало МОЗ спільно з Червоним Хрестом. Раніше з'явилося звернення від волонтерки Наталії ПоповоїДівчина заявила, що вона вакцинувалася, та закликала людей наслідувати її приклад.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися