В аптеках Харкова перевірили ціни на ліки

За підвищення встановлених цін на ліки можуть бути санкції.

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області продовжує проводити щомісячний моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь у програмі "Доступні ліки". Фахівці аналізують дані від суб’єктів господарювання про дотримання ними запроваджених механізмів державного регулювання. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію ГУ Держпродспоживслужби області.

У лютому опрацьовано інформацію від 340 аптечних закладів, проаналізовано понад 39,6 тис. цін на лікарські засоби щодо дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення. Порушень державної дисципліни цін не виявлено.

У службі нагадують суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на фармацевтичному ринку, що за недотримання процедури формування, встановлення та застосування роздрібних цін на лікарські засоби, вартість яких підлягає реімбурсації, передбачені адміністративно-господарські санкції відповідно до статті 20 Закону України "Про ціни й ціноутворення".

Моніторинг проводиться на виконання доручення Віцепрем’єр-міністра України та доручення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для попередження фактів порушень державної дисципліни цін і недопущення перевитрат бюджетних коштів на відшкодування вартості лікарських засобів, що включені до програми "Доступні ліки".

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Як харків’янам дізнатися про стан безпеки своїх близьких

Тепер можна отримувати сповіщення про стан безпеки рідних людей.

Застосунок Dobre допоможе дізнатися інформацію про рідних з окупованих або небезпечних територій. Додаток працює навіть за слабкого сигналу мережі оператора. Програма дозволяє не турбувати їх постійними дзвінками та питаннями на кшталт "Як ти?". Цю інформацію можна отримати автоматично та в будь-який час. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Мінреінтеграції України.

У додатку абонент створює базу контактів, яким передає свій статус. "Зелений" показує, що у людини все добре. "Червоний" сигналізує про небезпеку та потребу у допомозі. Від них отримує аналогічну інформацію. Користувач може самостійно налаштовувати періоди, коли йому приходитимуть сповіщення про статус його контактів.

Якщо за встановлений інтервал часу вони не оновлюють інформацію про себе, всі контакти отримають сповіщення про можливе виникнення проблеми. Завантажити застосунок можна на Android та iOS.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися