Як проходить вакцинація в Харківській області

У Харківській області продовжується вакцинація

На Харківщині медики продовжують вакцинувати населення. Всю статистику регіону опублікували у Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

У сумі вакцину за 17 листопада отримали 17 327 осіб: 7187 – перше щеплення, а 10 140 – друге. Загалом у Харківській області зробили 1 499 966 щеплень: 864 471 – перша доза, а 635 495 – друга.

Контекст :

 На Харківщині на 18 листопада коронавірус виявили у 759 мешканців. За добу від COVID-19 померло 47 людей. В області COVID-19 діагностували вже у 229 143 особи у сумі. У регіоні за весь період пандемії померло 5215 хворих. Одужало від коронавірусу 188939 осіб. Наразі під наглядом медиків перебуває 34989 пацієнтів.

 Завідувач лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський заявив, що пандемія закінчиться вже до нового року, однак у світі ще довго "тлітимуть" численні осередки пандемії. Відповідний пост він опублікував у своєму Facebook.

 На Харківщині з лютого 2021 року штабом з ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки голови ХОДА. Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у Департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, щоб уже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися