Яка ситуація з коронавірусом у Харківській області на 20 листопада

На Харківщині за добу зафіксували 41 смерть від COVID-19

На Харківщині на 20 листопада коронавірус виявили у 657 мешканців. За добу від COVID-19 померла 41 людина. Всю статистику регіону опублікували у Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

В області COVID-19 діагностували вже 230 526 осіб у сумі. У регіоні за весь період пандемії померло 5292 хворих. Одужало від коронавірусу 192 119 осіб. Наразі під наглядом медиків перебуває 33 115 пацієнтів.

У Харківському районі COVID-19 за добу виявили у 393 осіб (у самому Харкові – у 332), у Чугуївському – у 57, у Куп'янському – у 32, в Ізюмському – у 94, у Лозівському – у 24, у Красноградському – у 11, у Богодухівському - 46.

iZLKL-tqTc6rAtpui2huaNSNO.png

Контекст :

 Завідувач лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський заявив, що пандемія закінчиться вже до нового року, однак у світі ще довго "тлітимуть" численні осередки пандемії. Відповідний пост він опублікував у своєму Facebook.

 На Харківщині з лютого 2021 року штабом з ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки голови ХОДА. Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у Департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, щоб уже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися