На Харківщині люди продовжують вакцинуватися

Як відбувається вакцинація

На Харківщині медики продовжують вакцинувати населення. Всю статистику регіону опублікували у Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

У сумі вакцину за 20 листопада отримали 12 311 осіб: 4685 – перше щеплення, а 7626 – друге. Загалом у Харківській області на 21 листопада зробили 1 548 828 щеплень: 883 604 – перша доза, а 665 224 – друга.

Контекст :

 У Харківській області на 21 листопада коронавірус виявили у 284 мешканців. За добу від COVID-19 померла 41 людина. В області COVID-19 діагностували вже 230 810 осіб у сумі. У регіоні за весь період пандемії померло 5333 хворих. Одужало від коронавірусу 194 499 осіб. Наразі під наглядом медиків перебуває 30 978 пацієнтів.

 Завідувач лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський заявив, що пандемія закінчиться вже до нового року, однак у світі ще довго "тлітимуть" численні осередки пандемії. Відповідний пост він опублікував у своєму Facebook.

 На Харківщині з лютого 2021 року штабом з ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки голови ХОДА. Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, щоб уже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися