Скільки щеплень від коронавірусу роблять на Харківщині щодня

У Харківській області продовжується вакцинація

У Харківській області продовжується масова вакцинація населення. Відповідна статистика з’явилася на сайті Харківського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України.

У сумі вакцину за 27 листопада отримали 11 120 осіб: 4104 – перше щеплення, а 7016 – друге. Загалом у Харківській області на 28 листопада зробили 1 653 747 щеплень: 921 652 – перша доза, а 732 095 – друга.

Контекст :

 Завідувач лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський заявив, що пандемія закінчиться вже до нового року, однак у світі ще довго "тлітимуть" численні осередки. Відповідний пост він опублікував у своєму Facebook.

 На Харківщині з лютого 2021 року штабом з ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки голови ХОДА. Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, щоб уже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.

⬤ На Харківщині на 28 листопада коронавірус виявили у 229 мешканців. За добу від COVID-19 померло 34 особи. В області COVID-19 діагностували вже 234 221 особи. У регіоні за весь період пандемії померло 5609 хворих. Одужало від коронавірусу 202 594 особи. Наразі під наглядом медиків перебуває 26 018 пацієнтів.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися