Скільки вакцинованих жителів Харківщини лежать у лікарнях із коронавірусом

У Харківській області зайнято 49% ліжок для хворих на коронавірус

У Харківській області зайнято лише 49% ліжок відведених для хворих на коронавірус, а це 2513 з 5080. Про це розповів директор Департаменту охорони здоров'я України Максим Хаустов.

Окрім цього він зазначив, що у реанімаційних відділеннях зайнято 213 ліжок, що становить 64% від загальної кількості (331). До ШВЛ зараз під'єднано 137 осіб. Також зайнято 46% ліжок із центральною подачею кисню.

Хаустов додав, що серед усіх госпіталізованих вакциновано двома дозами всього 138 осіб, і це становить лише близько 5% від загальної кількості.

Контекст :

⬤ На Харківщині на 3 грудня коронавірус виявили у 555 мешканців. За добу від COVID-19 померло 44 особи. В області COVID-19 діагностували вже 236 469 осіб у сумі. У регіоні за весь період пандемії померло 5790 хворих. Одужало від коронавірусу 207 920 людей. Наразі під наглядом медиків перебуває 22 759 пацієнтів.

 Завідувач лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський заявив, що пандемія закінчиться вже до нового року, однак у світі ще довго "тлітимуть" численні осередки. Відповідний пост він опублікував у своєму Facebook.

 На Харківщині з лютого 2021 року штабом з ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки голови ХОДА. Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, щоб уже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися