Як відбувається вакцинація в Харківській області на 4 грудня

У Харківській області продовжується вакцинація

На Харківщині продовжується масова вакцинація населення. Відповідна статистика з’явилася на сайті Харківського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України.

У сумі вакцину за 3 грудня отримали 14 745 осіб: 6609 – перше щеплення, а 8136 – друге. Загалом у Харківській області на 4 грудня зробили 1 735 024 щеплення: 955 462 – перша доза, а 779 562 – друга.

Контекст :

У Харківській області на 4 грудня коронавірус виявили у 408 мешканців. За добу від COVID-19 померло 23 особи. В області COVID-19 діагностували вже 236 877 осіб у сумі. У регіоні за весь період пандемії померло 5813 хворих. Одужало від коронавірусу 209 036 людей. Наразі під наглядом медиків перебуває 22 028 пацієнтів.

 Завідувач лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський заявив, що пандемія закінчиться вже до нового року, однак у світі ще довго "тлітимуть" численні осередки. Відповідний пост він опублікував у своєму Facebook.

 На Харківщині з лютого 2021 року штабом з ліквідації наслідків коронавірусу керував Олександр Скакун, проте тепер він виконує обов'язки голови ХОДА. Новим керівником штабу став заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, щоб уже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися