У Харківській області скоротилися темпи вакцинації

Як відбувається вакцинація у Харківській області

На Харківщині триває вакцинація. Всю статистику регіону опублікували у Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

За 15 січня в області вакцину отримали 5384 особи. Від початку вакцинації загалом зробили 2 096 951 щеплення: 1 096 913 - перша доза і 994 693 - друга. Також люди зробили 695 додаткових щеплень і 4650 бустерних доз.

Контекст:

⬤ На Харківщині на 16 січня коронавірус виявили у 612 мешканців. За добу від COVID-19 померло 9 людей. В області COVID-19 діагностували вже 248 828 осіб. У регіоні за весь період пандемії померло 6477 хворих. Одужало від коронавірусу 233 852 особи. Наразі під наглядом медиків перебуває 8499 пацієнтів.

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, аби вже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.

 Лікар із Харкова Андрій Волянський вважає, що у 2022 році додана смертність має змінитися компенсацією (зменшенням кількості летальних наслідків у порівнянні з допандемічним періодом). Тобто, поточний рік буде не таким трагічним як минулий.

 Нагадаємо, відомі волонтери, музиканти та промисловці Харківської області знялися у відеороликах, які підготувало МОЗ спільно з Червоним Хрестом. Раніше з'явилося звернення від волонтерки Наталії ПоповоїДівчина заявила, що вона вакцинувалася, та закликала людей наслідувати її приклад.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися