Яка ситуація з коронавірусом у Харківській області на 17 січня

На Харківщині за добу зафіксували 8 смертей від COVID-19

На Харківщині на 17 січня коронавірус виявили у 647 мешканців. За добу від COVID-19 померло 8 людей. Всю статистику регіону опублікували у Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

В області COVID-19 діагностували вже 249 475 осіб. У регіоні за весь період пандемії померло 6485 хворих. Одужало від коронавірусу 233 972 особи. Наразі під наглядом медиків перебуває 9018 пацієнтів.

У Харківському районі COVID-19 за добу виявили у 467 осіб (у самому Харкові – у 401), у Чугуївському – у 80, у Куп'янському – у 24, в Ізюмському – у 18, у Лозівському – у 22, у Красноградському – у 2, у Богодухівському – у 34

yYPN1rtTMIiqUlNC0idtC9USo.png

Контекст:

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, аби вже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.

 Лікар із Харкова Андрій Волянський вважає, що у 2022 році додана смертність має змінитися компенсацією (зменшенням кількості летальних наслідків у порівнянні з допандемічним періодом). Тобто, поточний рік буде не таким трагічним як минулий.

 Нагадаємо, відомі волонтери, музиканти та промисловці Харківської області знялися у відеороликах, які підготувало МОЗ спільно з Червоним Хрестом. Раніше з'явилося звернення від волонтерки Наталії ПоповоїДівчина заявила, що вона вакцинувалася, та закликала людей наслідувати її приклад.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися