У Харкові та області відновлюють офлайн-навчання: є умови

Безпека учнів є головною умовою відновлення навчання у форматі офлайн

На засіданні Ради оборони ухвалили рішення про дозвіл  на відновлення традиційного офлайн навчання у закладах освіти. Про це розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, повідомляють "Коментарі. Харків".

За його словами, проведення навчання офлайн буде можливим лише за умови наявності в закладі освіти спеціалізованого укриття, що відповідає вимогам законодавства, готовності системи оповіщення та ін. 

“За умови реалізації цих заходів - засновники закладів освіти та їх керівники мають визначити формат навчання у своїх закладах. Рішення Ради оборони стосується дошкільної, шкільної, фахової, передвищої, вищої освіти”, - уточнив Олег Синєгубов. 

Він наголосив, що обовʼязковою вимогою повернення учнів за парти є наявність спеціальних укриттів, готовність системи оповіщення, визначення шляхів евакуації, створення запасів води та медикаментів, проведення уроків безпеки щодо дій у разі повітряної тривоги.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що остаточне рішення щодо відновлення офлайн-навчання ухвалять ближче до вересня залежно від безпекової ситуації в регіоні. На початку червня розглядали питання щодо відновлення офлайн-навчання у Лозівському й Красноградському районах.

Олег Синєгубов розповів, що майже вся область – це зона можливих бойових дій, що дозволяє відновити навчання у форматі офлайн. Серед проблем крім безпекових є нестача шкільних автобусів.

Детальніше про підготовку до відновлення навчання у форматі офлайн у Харківській області читайте за посиланням
Джерело: https://t.me/synegubov/6604
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися