Харківські спортсмени виступатимуть на фіналі Гран-прі

Юні фігуристи посіли друге місце у Польщі та матимуть змогу виступати на фіналі у Пекіні

Юні харківські фігуристи Марія Пінчук та Микита Погорєлов пройшли до фіналу Гран-прі та поїдуть до Пекіну. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію телеграм-каналу "Kharkiv sport city".

Додавши вчора срібло Гданська до здобутого раніше золота Стамбула, наш танцювальний дует гарантував собі путівку до фіналу престижної серії, який відбудеться 7-10 грудня у Пекіні.

Вихованці Галини Чурілової та Мар'яни Козлової встановили при цьому одразу два особистих рекорди - у довільному танці (92.20), який завершили на першому місці, та за сумою двох програм (154,43), програвши у підсумку 1.45 бала лідерам після першого дня змагань - представникам Німеччини.    

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про змагання з бадмінтону у Харкові. У Харкові відбувся відбірковий етап з бадмінтону Спартакіади з масових видів спорту. Про це "Коментарі. Харків" повідомляли з посиланням на інформацію з телеграм-каналу "Kharkiv sport city". 30 вересня у Школі вищої спортивної майстерності відбувся відбірковий етап з бадмінтону Спартакіади з масових видів спорту.  Загалом у змаганнях взяли участь 18 команд працівників Харківської міської ради. До чвертьфіналу вийшли вісім найкращих команд від:   - адміністрації Новобаварського району   - КП "Харківський метрополітен"   - адміністрації Салтівського району   - КП "Харківські теплові мережі"   - КП " Харківводоканал"   - адміністрацї Київського району   - Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту   - Департаменту охорони здоров'я.  У наступну суботу, 7 жовтня, команди боротимуться за звання чемпіонів.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися