Харків'яни стали переможцями другого етапу Кубку України з автоспорту

Харківські гонщики завоювали всі місця з третього по п'яте

Спортсмени харківського клубу "Лідер" зайняли всі призові місця на другому етапі Кубка України з автоспорту, який пройшов в Полтаві.  Про це повідомили в прес-службі Харківської міськради.

Відзначається, що за підсумками двох фінальних змагань, харків'чнин В'ячеслав Путятін випередив чемпіона України 2019 року, свого одноклубника Олександра Дерюгу.

Також гонщики "Лідера" завоювали всі місця з третього по п'яте.  Бронзовим призером став Микита Фурніке, четверте місце посів Олександр Дерюга, а п'яте - Андрій Одиниця.  Кирило Абсалямов зайняв 13-у позицію.  Перше місце в класі "Піонер Н" серед семи пілотів завоював гонщик "Лідера" Станіслав Д'ячина.

Крім того, на змаганнях вдало дебютував наймолодший пілот команди Ілля Гнатенко.  Він виступив в класі машин "Комер-мікро" і прийшов до фінішу шостим.

Нагадаємо, в Харкові пройдуть змагання з триатлону.