Тенісний турнір у Польщі: харків'янка здобула перемогу

На шляху до фіналу Анастасія Шошина не програла жодного сету

У Польщі відбувся тенісний турнір "Lotos PZT Polish Tour".  Харків'янка Анастасія Шошина здобула перемогу. Про це повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації.

Спортсменка з Харкова в фіналі турніру перемогла першу ракетку турніру полячку Катаржину Пітер з рахунком 6: 0, 4: 6, 6: 3.

Варто відзначити, що на шляху до фіналу Шошина не програла жодного сету.  Це вже третя перемога Шошиної в серії національних польських турнірів в цьому сезоні.  Тиждень тому вона виграла одиночний титул у Бітомі, а в червні виграла парний і одиночний титули на турнірі в Гданську.

Нагадаємо, спортсмени харківського клубу "Лідер" зайняли всі призові місця на другому етапі Кубка України з автоспорту.  Крім того, на змаганнях вдало дебютував наймолодший пілот команди Ілля Гнатенко.  Він виступив в класі машин "Комер-мікро" і прийшов до фінішу шостим.