Харків'яни стали призерами в пляжному волейболі

Харків'яни виграли двічі за мінімальну кількість сетів

У Чорноморську Одеської області завершився чемпіонат України з волейболу у віковій категорії до 19 років.

Як повідомили в Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, кількість учасників в жіночій категорії змусило організаторів проводити попередню кваліфікацію.

У чоловічій сітці до повного комплекту не вистачило двох пар, тому перше коло харків'яни Михайло Меркулов та Кирило Терещенко пропускали. Потім виграли двічі за мінімальну кількість сетів, а в чвертьфіналі - поступилися.

Оскільки формат пляжного волейболу передбачає право на одну помилку, в півфінал харківська пара вийшла з "сітки лузерів". Але і там програла майбутнім переможцям з Нової Каховки і Прилук - 12:21, 10:21.

У "бронзовому" фіналі учні харківського обласного спортивного коледжу перемогли запорізький дует Дмитро Гладир - Євген Попов - 21:11 21:19. Ще одна харківська команда, брати Станіслав та Тимофій Онуфрейчуки, зайняла на чемпіонаті п'яте місце.

Нагадаємо, в липні на Харківщині відбулося міжнародне змагання з "пляжки".