У Харкові відбудеться забіг: як зареєструватися

У Харкові відбудеться забіг до Дня фізичної культури і спорту

Забіг до Дня фізичної культури і спорту "Біжи та перемагай!" відбудеться 10 вересня у місті Харкові. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міськради.

Управління менеджменту і маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сімʼї, молоді та спорту запрошує всіх охочих харківʼян віком від 18 років подолати дистанцію 5 або 10 км. Участь - безкоштовна.

Зареєструватися можна за тел.: +38 (095) 193-89-03 або за посиланням.

Початок – о 9:00.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові за доставку газу можна платити по-новому: подробиці

Оплата за доставку газу в місті Харків тепер доступна онлайн через застосунок Приват24. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської філії "Газмережі".

Для клієнтів Харківської міської філії "Газмережі" з’явилася можливість оплачувати рахунки за розподіл природного газу в мобільному застосунку Приват24.

Як додати шаблон до своїх комунальних платежів у Приват24, читайте за посиланням.

У Харківській області вводять додатковий автобус

3 18 серпня вводиться додатковий рух на спеціальному автобусному маршруті "Балаклія - Явір". Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Балаклійської МВА. Автобусний рух буде здійснюватися щовівторка та щоп'ятниці. Розклад – за посиланням.

Комунальники Харкова попередили про небезпеку в парках міста

У Харкові працюють пʼять урбан-парків. Проте, на жаль, не всі дотримуються базових правил використання треків, що призводить до руйнування обладнання та може вплинути на безпеку тих, хто там катається та виконує трюки. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. Що зараз відбувається у парках міста – дивіться за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися