Харків'янка двічі виграла тенісний турнір у Польщі

В одиночному рейтингу Світової Тенісної Асоціації Шошина займає 434-е місце

У Польщі стартувала серія чотириденних тенісних турнірів. У Гданську харків'янка Анастасія Шошина отримала четвертий номер посіву і дійшла до фіналу, попутно обігравши за мінімальну кількість сетів трьох місцевих суперниць. Про це передає Великий теніс України.

Так, у фіналі проти ще однієї польки, першою сіяною Катаржини Кави, Шошина перемогла за три партії, програвши першу на тай-брейку— 6:7, 6:2, 6:3. Головний поєдинок тривав три години. В одиночному рейтингу Світової Тенісної Асоціації Шошина займає 434-е місце.

Разом із ще однією представницею Польщі, Магдаленою Френх, харків'янка вийшла і в парний фінал. Але суперниці знялися з турніру до початку фінального матчу. В парному рейтингу WTA у Шошиної 283-я позиція.

Варто відзначити, що LOTOS PZT Polish Tour проходить у форматі чотириденних турнірів в одиночному і парному розрядах. У цілому до кінця літа проведення змагань заплановано ще у семи містах Польщі.