У Харкові "російський" театр просить прибрати "російський" зі своєї назви

Харківський театр прибрати зі своєї назви слово "російський"

Представники Харківського академічного російського драматичного театру ім. А. С. Пушкіна просять прибрати з їх назви слово "російський". Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, посилаючись на відповідний лист від творчого колективу.

"Наукова спільнота позбавляє громадян країни-агресора почесних звань. Вчена рада Каразінського університету позбавила звання “Почесного доктора” ректора Московського вишу Віктора Садовничого. “Почесного громадянина” у Садовничого забрала і Лозівська райрада. Соромно, що уродженець Харківщини підписав звернення російських ректорів на підтримку дій злочинця Путіна. Жителі вимагають позбутися всього, що пов’язує Харків із Росією. Йдеться і про назви вулиць. Таке звернення підписали громадські діячі", - відмітив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, по Україні вночі, 24 лютого, без оголошення війни війська РФ завдали ракетних ударів. Харків'яни масово почали покидати місто, скуповувати все у супермаркетах та ховатися у метро чи підвалах. При цьому в Росії відмовляються називати таке вторгнення війною, а м'яко заявляють, що це якась спецоперація. Уряд РФ навіть заборонив своїм громадянам виступати проти війни й запевняє, що їхні війська не бомблять мирні міста. При цьому частину Харкова вже зруйновано.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися