Під Харковом 63-річний десантник влаштовував диверсії проти окупантів (Відео)

В одному із населених пунктів Харківської області 63-річний колишній десантник влаштовував диверсії у тилу російських окупантів

В одному з населених пунктів Харківської області 63-річний колишній десантник влаштовував диверсії в тилу російських окупантів, він провів в окупації 70 днів. Про це стало відомо із сюжету, який опублікував український 5 канал.

Відомо, що ночами Василь знешкоджував російські патрони та техніку, знімаючи боєголовки та акумулятори. Також чоловік зливав паливо з машин та викрадав документацію загарбників. Російські нацисти шукали цілий партизанський загін у селищі, яке складалося з одного пенсіонера.

Чоловік виявився колишнім десантником та ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС, після звільнення селища чоловік втратив ногу через замінований труп, однак він не розгубився і перетягнув ногу собачим повідцем і відповз до дороги, де його підібрали ЗСУ.

Нагадаємо, що 24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне військове вторгнення в Україну, назвавши цей акт агресії "спеціальною військовою операцією". Однією метою супротивника була саме окупація Харкова, проте ворожі війська так і не змогли досягти успіхів у місті. З овітник глави Офісу Президента України Олексій Арестович заявляв, що у Росії не вистачить сил, щоб взяти Харків, а обстріл міста продовжуватиметься для відволікання уваги. Експерти з Conflict Intelligence Team солідарні з ним і додають, що таким чином Росія намагається перекидати колони через Куп'янськ, через Старобільськ у бік Сєверодонецька чи Лисичанська.

Найбільш запеклі бої на сьогодні йдуть під Ізюмом, у районі Сєверодонецька, Попасної, Лисичанська, а також у зоні Операції об'єднаних сил на Донбасі. Також російські нацисти продовжують блокувати українських захисників Маріуполя на комбінаті "Азовсталь", який регулярно обстрілюють із артилерії та авіації. Територія підприємства піддається постійним штурмам.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися