У харківському метро змінять графік руху поїздів: подробиці

У Харківському метрополітені після поновлення роботи підземки 24 травня змінять графік руху рухомого складу

У Харківському метрополітені після поновлення роботи підземки 24 травня змінять графік руху рухомого складу – йдеться про зменшення інтервалу курсування поїздів. Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікувала прес-служба профільного комунального підприємства.

Відомо, що вже з 24 травня на Холодноярсько-заводській лінії інтервали руху поїздів наразі становлю 10 хвилин, а з 25 травня на Салтівській та Олексіївській лініях інтервали зменшуються до 15 хвилин. Раніше міський голова Харкова Ігор Терехов заявив, що першого тижня руху метрополітен буде безкоштовним, інтервали курсування визначатимуться залежно від пасажиропотоку в місті.

Нагадаємо, що Ізюмський район Харківської області є одним із найгарячіших напрямків, який російські окупанти використали для наступу в район зони Операції об'єднаних сил. На сьогоднішній день їх задум не увінчався успіхом, українські воїни стримують натиск загарбників та активно контратакують.

Російські окупанти продовжують атакувати в районі лінії зіткнення на Донбасі, а також у районі Сєверодонецька та Лисичанська, щоб вийти на межі Луганської області та оточити вищезгадану агломерацію. На Запорізькому та Миколаївському напрямках противник не проводить активних наступальних дій, на цих ділянках йдуть артилерійські дуелі.

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне військове вторгнення в Україну, назвавши цей акт агресії "спеціальною військовою операцією". Однією метою супротивника була саме окупація Харкова, проте ворожі війська так і не змогли досягти успіхів у місті. Сьогодні ЗСУ проводять контрнаступальні дії на півночі від Харкова та поступово женуть супротивника за лінію державного кордону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися