Ізюмське угруповання окупантів сильно деградувало, - аналітики

Угруповання російських окупантів у районі Ізюму на території Харківської області останнім часом значно деградувало

Угруповання російських окупантів у районі Ізюма на території Харківської області останнім часом значно деградувало — окупанти переходять на інші напрямки. Про це стало відомо з нового звіту, який опублікували аналітики американського Інституту вивчення війни.

Відомо, що підрозділи російських окупантів у районі Ізюму деградували і не можуть бути використані повною мірою. Багато загарбників на Ізюмському напрямку небоєздатні або розташовані в тилу. Також експерти зазначають, що Росія обрала примітивну тактику на цьому напрямку, яка полягає у вузьких атаках, що нівелює чисельну перевагу окупантів на фронті. Аналітики заявили, що РФ відтягує сили з-під Ізюму, щоб направити їх на Луганський напрямок, до Донецької, Запорізької, а також на північ від Харкова.

Нагадаємо, що Ізюмський район Харківської області є одним із найгарячіших напрямків, який російські окупанти використали для наступу в район зони Операції об'єднаних сил. На сьогоднішній день їх задум не увінчався успіхом, українські воїни стримують натиск загарбників та активно контратакують.

Російські окупанти продовжують атакувати в районі лінії зіткнення на Донбасі, а також у районі Сєверодонецька та Лисичанська, щоб вийти на межі Луганської області та оточити вищезгадану агломерацію. На Запорізькому та Миколаївському напрямках противник не проводить активних наступальних дій, на цих ділянках йдуть артилерійські дуелі.

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне військове вторгнення в Україну, назвавши цей акт агресії "спеціальною військовою операцією". Однією метою супротивника була саме окупація Харкова, проте ворожі війська так і не змогли досягти успіхів у місті. Сьогодні ЗСУ проводять контрнаступальні дії на півночі від Харкова та поступово женуть супротивника за лінію державного кордону.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися