У Куп'янську російські окупанти відновили залізничний міст, – Генштаб

На території Харківської області в районі Куп'янська російські окупанти відновили зруйнований залізничний міст

На території Харківської області в районі Куп'янська російські окупанти відновили зруйнований залізничний міст, аби покращити свою логістику. Про це стало відомо зі зведення, яке опублікувала прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України.

Відомо, що для логістичного забезпечення та комплектування своїх військ противники перемістили у тимчасово окуповані населені пункти понад 250 одиниць озброєння та військової техніки. Щоб підвищити швидкість перекидання військ та бойової техніки, окупанти відновили залізничний міст у районі Куп'янська.

Нагадаємо, що Ізюмський район Харківської області є одним із найгарячіших напрямків, який російські окупанти використали для наступу в район зони Операції об'єднаних сил. На сьогоднішній день їх задум не увінчався успіхом, українські воїни стримують натиск загарбників та активно контратакують.

Російські окупанти продовжують атакувати в районі лінії зіткнення на Донбасі, а також у районі Сєверодонецька та Лисичанська, щоб вийти на межі Луганської області та оточити вищезгадану агломерацію. На Запорізькому та Миколаївському напрямках противник не проводить активних наступальних дій, на цих ділянках йдуть артилерійські дуелі.

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне військове вторгнення в Україну, назвавши цей акт агресії "спеціальною військовою операцією". Однією метою супротивника була саме окупація Харкова, проте ворожі війська так і не змогли досягти успіхів у місті. Сьогодні ЗСУ проводять контрнаступальні дії на півночі від Харкова та поступово женуть супротивника за лінію державного кордону.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися