У Харкові цього літа краще не ходити на пляжі: Небезпечно для життя

У водоймах Харківщини краще не купатися

У Харківській області через бойові дії та численні обстріли жителям влітку краще не купатися у водоймах і не ходити по гриби.

У Краснокутській сільській раді (Богодухівський район), у Слобожанській сільській громаді (Чугуївський район) прийнято офіційні рішення щодо заборони купання у всіх водоймах. Заборона введена з метою запобігти можливим нещасним випадкам. Крім того, громадянам також забороняється відвідувати лісові масиви – з аналогічних причин. Особливо це стосується неповнолітніх, які при зустрічі з вибухонебезпечними предметами через необережність і цікавість можуть втратити здоров'я і життя.

Контекст:

Начальник штабу спецпідрозділу "Кракен" полку Азов Костянтин Немічев заявив, що війська РФ перегрупувалися на Донецьку та Луганську області. На Харківщині, за словами Костянтина, триває зачистка залишених маленьких військових груп РФ. Після його слів через тиждень ЗСУ провели успішний контрнаступ на Харківському напрямку та відкинули ворога. Наразі РФ доводиться зміцнюватися в Харківській області та перекидати додаткові сили для утримання вже зайнятих позицій.

Найбільш запеклі бої на сьогодні точаться у районі Сєверодонецька, Попасної, Лисичанська, а також у зоні Операції об'єднаних сил на Донбасі. Найгарячіша точка - це Луганська область. Ворог настає з Попасною в різні боки і хоче оточити українських військових у Сєвєродонецьку. Також ворог уже увійшов до Сєверодонецька. ЗСУ відступили з невигідних позицій та намагаються мінімізувати можливі втрати.

Нагадаємо, Російська Федерація 24 лютого близько 4 години ранку завдала ракетних ударів по військових об'єктах усієї України. Після цього почалося масштабне вторгнення з усіх боків, яке мало, за планами РФ, закінчитися досить швидко. У Росії заявляють, що це якась "спецоперація" для порятунку "російського світу" від "нацизму". При цьому Росія запевняє, що їхні війська не бомблять мирні міста, а якщо й бомблять, то виключно з вини української армії. Багато відомих росіян висловилися та висловлюються проти війни, а також допомагають українцям за кордоном і за це на батьківщині їх постійно називають "зрадниками".
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися