У Харкові поменшало робочих місць

Війська РФ продовжують обстрілювати Харків

На Харківщині роботу шукають 20 700 осіб. Ця цифра не змінилася за останній рік, але кількість вакансій значно скоротилася. Конкуренція на вакансію в середньому в області зросла з 3 до 19 осіб на місце. Про це повідомили у Харківській обласній службі зайнятості.

Так, кількість роботодавців, які надавали вакансії у службу зайнятості, зменшилася вдвічі та становила 4200. У порівнянні з серпнем минулого року попит на робочу силу скоротився вп'ятеро.

Серед безробітних стало більше чоловіків, рік тому їх було 36% серед усіх зареєстрованих у Службі зайнятості, зараз -  40%. Частка жінок, відповідно, зменшилася. 

"За професійним складом серед безробітних робітники завжди складали 50%, нині їхня частка підвищилася до 55%. Також удвічі, а саме до 8%, зросла частка безробітних, які мали найпростіші професії", - розповіли в Харківській обласній службі зайнятості. 

За її даними, молодь у віці до 35 років, як і минулого року, становить 25% загальної кількості зареєстрованих безробітних. Середній вік безробітного залишився незмінним - 43 роки.

Контекст:

У травні ЗСУ провели успішний контрнаступ на Харківському напрямку. Подекуди ворог був відкинутий на 10-15 кілометрів прямо до державного кордону. Щоб утримати фронт, РФ довелося перекинути додаткові сили. Завдяки поповненню російським військам вдалося потіснити ЗСУ від кордону, але вийти на квітневі позиції так і не вдалося. Понад місяць бойові дії продовжуються навколо тих же населених пунктів: Розплідник, Дементіївка та Цупівка. Росія практично щодня обстрілює Харків, що призводить до жахливих втрат серед мирного населення.

Нагадаємо, Російська Федерація 24 лютого близько 4 години ранку завдала ракетних ударів по військових об'єктах усієї України. Після цього почалося масштабне вторгнення з усіх боків, яке мало, за планами РФ, закінчитися досить швидко. У Росії заявляють, що це "спецоперація" для порятунку "російського світу" від "нацизму". При цьому Росія запевняє, що їхні війська не бомблять мирні міста, а якщо й бомблять, то виключно з вини української армії. Багато відомих росіян висловилися і висловлюються проти війни, а також допомагають українцям за кордоном і за це на батьківщині їх постійно називають "зрадниками".Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Джерело: https://kha.dcz.gov.ua/
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися