"Директор школи погрозами змусив йти на фронт", - вчитель інформатики з Донецька

Військового з "ДНР" засудили до 13 років ув'язнення

Військового з "ДНР", якого взяли в полон у Кутузівці Харківської області, засудили до 13 років ув'язнення з конфіскацією майна. Чоловік у Донецьку працював учителем інформатики у школі №88. Справу розглядав Шевченківський райсуд Києва.

За словами чоловіка, 22 лютого директор школи повідомив йому, що потрібно з'явитися до пункту збору мобілізованих, а 23 лютого директор уже зателефонував із погрозами, що якщо чоловік не з'явиться самостійно, його примусово заберуть військові.

У званні рядового чоловіка зарахували до окремого протитанкового взводу 3-го батальйону 115 полку "народної міліції "ДНР"". До 27 квітня рядовий брав участь у бойових діях проти української армії, чергував на пропускних пунктах загарбників, зміцнював тимчасово окуповані населені пункти.

Контекст:

У травні ЗСУ провели успішний контрнаступ на Харківському напрямку. Подекуди ворог був відкинутий на 10-15 кілометрів прямо до державного кордону. Щоб утримати фронт, РФ довелося перекинути додаткові сили. Завдяки поповненню російським військам вдалося потіснити ЗСУ від кордону, але вийти на квітневі позиції так і не вдалося. Понад місяць бойові дії продовжуються навколо тих же населених пунктів: Розплідник, Дементіївка та Цупівка. Росія практично щодня обстрілює Харків, що призводить до жахливих втрат серед мирного населення.

Нагадаємо, Російська Федерація 24 лютого близько 4 години ранку завдала ракетних ударів по військових об'єктах усієї України. Після цього почалося масштабне вторгнення з усіх боків, яке мало, за планами РФ, закінчитися досить швидко. У Росії заявляють, що це "спецоперація" для порятунку "російського світу" від "нацизму". При цьому Росія запевняє, що їхні війська не бомблять мирні міста, а якщо й бомблять, то виключно з вини української армії. Багато відомих росіян висловилися і висловлюються проти війни, а також допомагають українцям за кордоном і за це на батьківщині їх постійно називають "зрадниками".Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися