«Харківводоканал» відновив водопостачання міста до рівня довоєнного часу

Усі жителі Харкова, що залишилися та повертаються, - з водою.

КП "Харківводоканал" відновило водопостачання міста до рівня довоєнного часу. Про це повідомив заступник генерального директора з експлуатації водопровідного господарства - директор Комплексу "Харківводопостачання" КП "Харківводоканал" Владлен Волков, інформують "Коментарі. Харків".

Зараз харків'яни щодоби споживають близько 400 тис. куб. м води.

"У перші місяці війни водопостачання було скорочене у кілька разів. На те були вагомі причини, і головна з них – масова евакуація харків'ян. Керівництво підприємства вжило всіх необхідних заходів для того, щоб усі жителі, які залишилися у Харкові, обов'язково були з водою. Своєчасно проводилися поточні ремонтні роботи на мережах, оперативно ліквідовувалися аварії на пошкоджених водоводах, та відновлювалися інші важливі виробничі об'єкти. Детально аналізували ситуацію та в міру повернення харків'ян подачу води збільшували. Важливим є те, що якість води відповідає всім необхідним вимогам", - зазначив Владлен Волков.

Також він повідомив, що протягом багатьох років у Харкові щороку перекладалися ділянки мереж загальною довжиною близько 25 км. Це відіграло важливу роль у стабільній роботі підприємства в складний час. Попри безперервну ворожу агресію, торік ця важлива робота не зупинялася – ремонтникам вдалося замінити понад 10 км трубопроводів.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У ЦНАП Харкова відновили послуги податкової (ПЕРЕЛІК)

Фахівці Головного управління Державної податкової служби у Харківській області відновили надання консультацій та послуг у Регіональному центрі послуг на пр. Тракторобудівників, 144. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як повідомили у ЦНАП міста Харкова, з 3 лютого там можна отримати такі послуги: 

- видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;

- внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків;

- приймання звітності.

Консультації надаються з таких питань: надання адміністративних послуг; отримання ЕЦП (електронного цифрового підпису); про строки подання податкової звітності, у тому числі в електронному вигляді; реєстрація РРО та КОРО.

Прийом здійснюється за попереднім записом - за посиланням.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися