Генерал Сирський назвав, куди підуть росіяни, якщо прорвуть оборону на трьох напрямках

На Куп‘янському, Лиманському та Бахмутському напрямках тривають наступальні дії ворога

Командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський зазначив, що на трьох основних напрямках ситуація складна, та назвав основні цілі російської армії, інформують "Коментарі. Харків".

"Бахмутський напрямок залишається надзвичайно важливим для російських загарбників. На ньому вони зосереджують основні зусилля і для ведення штурмових дій застосовують найбільш боєздатні підрозділи десантних військ, морську піхоту та сформовані з колишніх злочинців підрозділи "шторм z" та "шторм v".

Мета ворога на цьому напрямку зрозуміла – це наступ на населений пункт Часів Яр, потім на Костянтинівку, Дружківку, Славянськ, Краматорськ з подальшим виходом на кордони Донецької області", – повідомив генерал Сирський.

Що стосується Лиманського напрямку, то Олександр Сирський зазначив, що тут російські окупаційні війська перейшли до постійних атак позицій наших військ в напрямках Макіївки та Тернів. Ведуться бойові дії на Сіверському напрямку. Окупанти активно використовують техніку під час проведення штурмів, яку постійно знищують українські захисники.

"Не припиняються щоденні штурмові дії російських військ в районі Синьківки з метою її захоплення та створення плацдарму для подальшого наступу на місто Куп’янськ.

Ситуація складна. Нам доводиться воювати в умовах переваги ворога як в озброєнні, так і в кількості особового складу.

Втім, командири і штаби в режимі 24/7 відстежують зміни в обстановці, аналізують дії противника та своїх військ, приймають ефективні управлінські рішення для посилення оборони та знищення ворога.

Ряд рішень щодо способів знищення ворога ми з командирами прийняли безпосередньо в районах бойових дій.

На всіх трьох напрямках наші війська тримають оборону та знищують ворога", – наголосив Командувач Сухопутних військ.

Він підкреслив, що противник несе великі втрати, які поповнює резервами штурмових батальйонів сформованих з колишніх в‘язнів.

Попри щоденні втрати в особовому складі та техніці російські окупанти продовжують проведення наступальних дій.

За даними Сирського, за першу половину грудня ворог втратив у смузі відповідальності ОСУВ "Хортиця" близько восьми тисяч військовослужбовців. Крім того, було знищено або ушкоджено понад п’ятсот одиниць ворожої військової техніки. Серед них: 67 танків, понад сто бойових броньованих машин, 77 гармат і мінометів різних калібрів.

"На відміну від агресора, українські сили оборони намагаються досягати успіху шляхом продуманого планування бойових дій та ефективного використання  артилерії, мінометів, ударних дронів та стрілецького озброєння. А найбільшою цінністю для нас є життя наших воїнів. Мінімізація втрат завжди у приорітеті під час планування операцій", – зазначив генерал-полковник.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Ситуація на Куп’янському напрямку – складна. Ворог намагається просуватися та витіснити українських воїнів з їхніх позицій.

"Застосовує, в першу чергу, піхоту, велику кількість піхоти. Це штурмові підрозділи такі як: "Штурм", "Штурм-Z" й інколи ці наступи підтримуються великою кількістю важкої техніки як танки і бойові машини", – повідомив в етері нацмарафону начальник служби зі зв’язків з громадськістю 21-ї ОМБр Сергій Дібров.

Він також зазначив, що останні кілька тижнів окупанти почали використовувати більше БпЛА. Зокрема, ударних.

"Таке враження, що це те, що називається самопал. Тобто, якщо раніше головними ударними дронами – це був "Ланцет", то зараз це більш прості апарати", – додав Дібров.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися