В Харьковской области масштабный пожар сожг человека заживо (ФОТО)

В Харьковской области большой пожар унес жизни человека

В Казачьей Лопане 22 января пожар охватил частный дом в переулке Казачьем, 2. Об этом рассказали в пресс-службе ГСЧС в Харьковской области.

Сообщения о пожаре спасатели получили в 17:36. Пламя охватило 80 кв. м, его гасили из 2 пожарных стволов. Внутри дома нашли тело мужчины 1956 года рождения.

Пожар был настолько мощным, что локализовали его только в 19:07, а полностью ликвидировали в 22:40. Специалисты выясняют все подробности и причины происшествия.

В селе Владимировка, что в Купянском районе Харьковской области, два человека погибли в собственном доме, задохнувшись угарным газом. По информации источника, на линию "101" поступило сообщение от правоохранителей о том, что в доме по улице Пушкина, 14 обнаружили мертвыми двух человек. Как оказалось, тела обнаружили родственники погибших.

Напомним, ранее портал "Комментарии. Харьков" проинформировал читателей, что в Харьковской области в доме нашли мертвой целую семью. Погибшими оказались супружеская пара и мать мужчины. По предварительной информации, семья отравилась угарным газом. Подробнее об этом читайте в нашем материале.

Также издание сообщало, что в Харьковской области в доме нашли изуродованный труп женщины. На ее теле обнаружены многочисленные гематомы и ссадины, что свидетельствовало о насильственной смерти. Вскоре полицейские задержали подозреваемого в убийстве. Подробнее об этом читайте в материале на нашем сайте.isabella

23 января 2022, 21:35

Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. [email protected]. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: [email protected] або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: 1(425) 477-2744.......

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
Поделиться