В Харьковской области разыскивают молодую девушку с особой приметой (ФОТО)

Девушка пропала в декабре 2021 года

В городе Чугуев, что в Харьковской области, разыскивают без вести пропавшую 18-летнюю Полунину Ольгу Александровну. Об этом сообщается на странице Чугуевской полиции в Facebook.

В полицию поступило сообщение от Чугуевского регионального центра профессионального образования Харьковской области о том, что 11 декабря 2021 года Ольга Полунина покинула общежитие, в котором проживала, но так и не вернулась. С тех пор никто не знает о ее местонахождении.

В полиции Чугуевского района опубликовали ориентировку и разместили фотографии девушки.

Приметы:  на вид 18 лет, овальное лицо, длинные волосы, прямой нос.

Во что была одета девушка в день пропажи, не сообщается. 

Всех, кто владеет какой-либо актуальной информацией о местонахождении пропавшей Ольги Полуниной, просят немедленно сообщить об этом по телефонам: 8-057-46-2-20-13, 050-135-00-68, 097-811-80-57.

picture

Напомним, ранее портал "Комментарии. Харьков" писал, что в Харьковской области ведутся поиски пропавшей в 2000 году девушки. На то время ей было 19 лет. В начале 2000-х девушка отправилась в другую страну на заработки. Спустя некоторое время родственники не смогли связаться с ней и забили тревогу. Спустя 22 года полиция продолжает поиски и не оставляет надежду найти девушку живой. Подробнее об этом читайте нашем материале

Также сайт "Комментарии. Харьков" передавал, что в Харькове при загадочных обстоятельствах исчез 23-летний парень. Пять дней назад ранним утром харьковчанин вышел из дома и не вернулся. Родственники пропавшего просят владельцев авто пересмотреть записи с видеорегистратора в надежде найти какую-нибудь зацепку. 


Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы первыми узнать о самых важных событиях в Харькове и области!


isabella

23 января 2022, 21:35

Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. [email protected] Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: [email protected] або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: 1(425) 477-2744.......

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
Поделиться