"ЛДНР насильно кидає непідготовлених чоловіків на війну в Україні", - захисник Харкова

Росія пускає на забій воїнів ЛДНР прямо у перших рядах

Росія пускає жителів ЛДНР вмирати у перших рядах. Про це розповів начальник штабу спецпідрозділу "Кракен" полку Азов Костянтин Немічев в інтерв'ю журналістці Юлії Латиніній.

"Здебільшого в першу лінію кидають бійців т. зв. ЛНР та ДНР. Від туди беруть людей з вулиць і кидають на першу лінію фронту, з ким ми й стикаємося в основний час. Тому з тими людьми, з якими вдається поспілкуватися – вони не по своїй волі виявляються. Їх мобілізують і вони не хочуть воювати. За операцію у Вільхівці ми взяли до 30 людей у полон - це величезна кількість показує, що величезна кількість людей самі здаються в полон, бо не їхня війна", - розповів Костянтин.

Крім цього, цю інформацію підтверджує і ворог України т. зв. Ігор Іванович Стрєлков, який має прямі зв'язки з угрупованнями ЛНР та ДНР.

"ЛДНР (у плані мобілізації) "виметено під чисту" - і тими "кого ще вдасться спіймати", дай Боже, вдасться поповнити вже понесені та майбутні втрати. Припустимо, вдасться (коштом ПВК) створити ще 10 (нехай навіть 20, що навряд чи) різного роду загонів і БТГ. А далі?.. Понесені на Донбасі втрати (при штурмі чергових "фортець" вони будуть однозначно ДУЖЕ ВИСОКИМИ) теж треба буде якось компенсувати", - пише Стрєлков у себе в соцмережах.

Нагадаємо,  до України 24 лютого вторглися війська РФ. Ворог близько 4 години ранку завдав ракетних ударів по всій країні. При цьому в Росії відмовляються називати таке вторгнення війною, а м'яко заявляють, що це така собі "спецоперація" для порятунку "російського світу". Уряд РФ вже заборонив власним громадянам виступати проти війни й запевняє, що їхні війська не бомблять мирні міста, а якщо й бомблять, то виключно з вини української армії. Багато відомих росіян висловилися і висловлюються проти війни й за це на батьківщині їх постійно називають "зрадниками".Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися