У Харківській області зустрілися з айтівцями: як вони зможуть допомагати у війні

Учора очільник Харківської області зустрівся із представниками Kharkiv IT Cluster

IT-галузь – одна із найрозвиненіших на Харківщині, а це понад 500 провідних українських ІТ-компаній. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов за результатами зустрічі з представниками Kharkiv IT Cluster, інформують "Коментарі. Харків".

В ході зустрічі було виокремлено кілька важливих напрямків:

стимулювання розвитку ІТ-бізнесу, повернення його представників до Харкова, відповідно – створення сприятливих умов для підприємців цієї сфери.

"Відпрацювали кілька пропозицій до профільних міністерств", – зазначив Олег Синєгубов.

Він повідомив, що спільно з військовими обговорили застосування передових технологій у сучасних бойових діях із рф.

"Ні для кого не секрет, що це війна дронів, маємо постійно пришвидшуватися, вдосконалюватися, аби здобути перемогу.

Дякую Kharkiv IT Cluster за вашу постійну підтримку Збройних Сил та значний внесок в економіку області. Попри війну саме ви допомагаєте нашому регіону залишатися конкурентноспроможним у ІТ-сфері", – підкреслив очільник області.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Мер Харкова відповів на обурення українців, військові підтримали

Ігор Терехов відповів на "скандальну" статтю видання Forbes, яке опублікувало видатки бюджетів обласних центрів України на благоустрій та оборону країни. В цьому рейтингу Харків опинився на передостанньому місці за кількістю виділених коштів на ЗСУ.

Мер Харкова повідомив, що за час повномасштабної російської агресії з бюджету Харкова було виділено 825 мільйонів гривень на забезпечення оборони та безпеки міста. У 2023-му – 474 мільйони гривень.

"Усі бригади, які зверталися за підтримкою до Харкова, отримали цю підтримку. Жодній військовій частині ми не відмовили.

Крім цього, практично всі комунальні підприємства міста системно і безоплатно надають необхідну допомогу армії та іншим структурам, задіяним у захисті нашої країни та її населення", – підкреслив Ігор Терехов.

Хто з військових підтримав мера Харкова, та на що ще витрачають гроші з бюджету – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися