Мер Харкова відповів на обурення українців, військові підтримали

Військові підтримали міську владу Харкова, зазначивши, що місто ніколи не відмовляло у допомозі армії

Ігор Терехов відповів на "скандальну" статтю видання Forbes, яке опублікувало видатки бюджетів обласних центрів України на благоустрій та оборону країни. В цьому рейтингу Харків опинився на передостанньому місці за кількістю виділених коштів на ЗСУ.

Мер Харкова повідомив, що за час повномасштабної російської агресії з бюджету Харкова було виділено 825 мільйонів гривень на забезпечення оборони та безпеки міста. У 2023-му – 474 мільйони гривень.

"Усі бригади, які зверталися за підтримкою до Харкова, отримали цю підтримку. Жодній військовій частині ми не відмовили.

Крім цього, практично всі комунальні підприємства міста системно і безоплатно надають необхідну допомогу армії та іншим структурам, задіяним у захисті нашої країни та її населення", – підкреслив Ігор Терехов.

Військові ЗСУ також підтримали Харків у соцмережах, зокрема, – 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка та 22-й окремий мотопіхотний батальйон.

"Від імені 92 ОШБр хочемо закликати всіх не "воювати" та волонтерити у соцмережах, а діяти, так, як діяв Харків і харків’яни з перших днів повномасштабної війни. Рука підтримки від керівництва міста завжди була і є, без зайвого розголосу та метушні. На наші запити про допомогу жодної відмови не отримали.  Знаємо це і з власного досвіду, і зі спілкування з іншими підрозділами ЗСУ", – зазначають військові.

Щодо видатків міського бюджету Харкова, Ігор Терехов також зазначив, що місто Харків – один з найбільш постраждалих обласних центрів.

"Принагідно нагадаю, що Харків – єдине місто в Україні, де немає плати за проїзд у громадському транспорті, а гарячу їжу щоденно отримують більше 30 тисяч городян. І ще більше 5 тисяч пошкоджених будинків, які треба відновлювати", – резюмував міський голова.