Корисний список: які сервіси доставки працюють в Україні під час війни

Деякі послуги доставок запустилися з нуля вже під час війни

Навіть під час війни в українців залишається можливість замовляти собі необхідні товари онлайн. Сервіси доставок, що залишаються на плаву, і налагоджена робота системи поштових відділень допомагають українському бізнесу не припиняти поставки, а споживачам отримувати товари.   Зростанню продажів сприяли відновлення роботи українських бізнесів (у тому числі малих та середніх підприємств) та відновлення відділень Укрпошти та Нової пошти.

Зараз серед сервісів доставки їжі продовжують працювати zakaz.ua, також відновив роботу Fozzy Group. З відомої трійки доставок Glovo, Bolt Food та Rocket вціліли лише двоє – Glovo та Bolt Food. Водночас кількість кур'єрів значно скоротилася. Основним напрямком зараз є доставка продуктів, до війни ця напруга поступалася доставці з ресторанів та кухонь.

Є й сервіси, які запустилися з нуля під час війни. Одним з таких є сервіс онлайн замовлення та безкоштовної доставки сигарет по Україні Cig-Poshta, що працює також на основі доставки Новою Поштою. Оскільки на деяких територіях немає можливості купити сигарети, цей сервіс набирає популярності.

Більшість українських маркетплейсів продовжують працювати, хоча Rozetka і зробила заяву щодо значного падіння обороту та труднощів компанії. А ось найбільший китайський маркетплейс AliExpress припинив замовлення українців.

З початку війни стали ще більше затребувані зручне взуття та одяг. Це особливо актуально для тих, хто змушений був залишити свій будинок ще у теплих речах. Зокрема, вже доступні онлайн-замовлення багатьох українських брендів одягу – MOD 44, Syndicate, All Stars, KACHOROVSKA тощо.

Найбільшим перевізником залишається Нова Пошта, яка працює у всіх містах, де це можливо. На сайті перевізника можна додатково знайти інформацію про більш ніж 200 інтернет-магазинів, які зараз працюють і, зокрема, співпрацюють з Новою поштою.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися