Скандал навколо масового знесення МАФів змусив Терехова терміново вносити правки до порядку денного сесії міськради

У Харкові стартував процес знесення МАФів - під загрозою понад 100 кіосків

Вночі напередодні сесії Харківської міської ради до порядку денного сесії було екстрено внесено пункт "деякі питання підтримки суб'єктів господарювання Харківської міської територіальної громади". Про це свідчить порядок денний сесії. 

Учора ввечері пункту про підтримку підприємців на порядку денному ще не було. Доповідачем з цього питання призначено заступника міського голови Сергія Кузьміна.

Рішення внести це питання до порядку денного було ухвалено після великого суспільного резонансу та уваги ЗМІ до питання масового знесення МАФів у Харкові. При цьому саму сесію перенесено з 16 листопада на 17 листопада.

Цього тижня стало відомо, що виконком міськради вимагає від власників МАФів сплатити орендну плату за довоєнними тарифами та за весь період повномасштабної російської агресії проти України. Квитанції надсилають навіть тим підприємцям, чиї кіоски були знищені під час обстрілів та тим, хто не міг працювати весь цей час з об'єктивних причин.

Напередодні у ЗМІ було оприлюднено рішення Виконкому про демонтаж понад 100 МАФів, які були ухвалені таємно та без обговорення з представниками бізнесу. Процес знесення цих МАФів уже стартував, що викликало серйозне обурення представників бізнесу.

Очевидно, великий суспільний резонанс змусив мера Харкова Ігоря Терехова терміново вносити до порядку денного питання "підтримки підприємців".

Які саме рішення готує Терехов наразі невідомо, проте підприємці бояться, що Терехов просто намагається замилити очі громадськості та вимагають публічного обговорення цього питання з ними. А також насамперед скасування рішень міськради про демонтаж тих МАФів, щодо яких ці рішення вже ухвалені.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися